corner decoration
title

Nikwax.cz - impregnace a čištění, výhradní distributor

Nikwax doporučuje

Vážíme si osoba firem, které se zabývají prodejem našich výrobků, a které znají skutečnou kvalitu našich výrobků za deštivého počasí - zůstat v suchu a cítit se příjemně.

Zde je příklad firem, které doporučují Nikwax:

Doporučení výrobce

Nikwax Sponzoring

Zkušenosti nám ukázaly, že sponzorování výrobky, např. při expedici je velkým přínosem pro obě strany. Můžeme získat neocenitelné zkušenosti o kvalitě a funkčnosti našich výrobků, protože budou otestovány za extrémních podmínek.

Ray Mears

Světoznámá autorita pro přežití v přírodě a práci v buši. Ray a jeho tým v Woodlore (v lesích a ve škole) používali denně Nikwax pro čištení a impregnování svých oděvů, obuvi a vybavení. Ray ví, že s Nikwax bude i venku za deštivého počasí v suchu a teple a bude se cítit příjemně.

 

Martin Fear
organizoval technické vybavení pro Global Challenge závody 2004

Martin a jeho tým na Global Challenge plachetních závodech používali Nikwax, aby měli své oblečení ve vynikající formě. Na jachtě je při závodech kolem téměř celé zeměkoule životně důležité být v suchu a teple.

 

 

Peter Harrison
Pro mého sponzora Nikwax Ltd....

"Děkujeme mockrát za podporu od Nikwax. Plachta byla opravdu výborná a má už za sebou několik závodů nejen v Anglii, ale také na světovém šampionátu v Karnaku. S potěšením se s Vámi podělím o své zvolení Britským týmem GBR Národním Topper za squada. Zase o krok blíže ke svému životnímu snu být členem olympijského týmu."

 

Kdo doporučuje Nikwax:

Red Fox Clothing
A&M Leathers
Carrera Leathers
Eider Skiwear
Lundhags Skomakarna AB
Red Green
Runnarkop Clothing
Summit SA
Trilhas e Rumos
Vander
Black Diamond
Olympia Gloves
Cabelas
PEAK UK
Terra Nova
Aegis Shoes
Blundstone
Danner
Hi-Tec
Loveson
Raichle
TrekSta
Chaco
Lockwoods